TravianUltras
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

sprawa gumisii

+5
Psikus
lord of port
murof
Eater
rogerpolska
9 posters

Go down

sprawa gumisii Empty sprawa gumisii

Pisanie  rogerpolska Pią Lip 25, 2008 2:48 pm

witam
wszystko Wam wytlumacze
zacznijmy od poczatku wiekszosc naszej rady czyli ja,murof,xior,defal i masaii pochodzimy ze speed tam sie poznalismy i zaprzyjaznili prowadzilismy sojusz CI-SPART ktory byl niewielki i bylismy nawiedzani przez pewna koalicje wiec zaczelismy szukac koalicji, znalizlismy ~SŚ~WF ktorym dowodzila Alina503 wstapilsmy do jej soja ci najwieksi a reszta poszla do akademii dzieki Alinie wygralismy speed jako koalicja a Alina budowala cud
teraz rusza nowa edycja speed gdzie nasza dowodczynia bedzie Alina jak sie ukazalo prowadzi najwazniejsze konto gumisii na s1 razem z tworca gumisii Tami i tu sie zaczynaja schody Alina prosila mnie o dogadanie z gumisiami i wlasnie zalatwia pokoj i zalatwi napewno, mamy wybor albo jestesmy z nimi i wygramy ten serwer albo jestesmy przeciw wchodzimy do koalicji Elite ja wtedy bede musial odejsc (tak mi sie wydaje) decyzje naleza do WAs
prosze o komentarz
wiecie ze ja sam nieprzepadam za sokopijcami

alina wlasnie pisala do mnie ze juz jej sie wypytuja o nas Smile

rogerpolska

Liczba postów : 48
Join date : 08/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  Eater Pią Lip 25, 2008 2:56 pm

Sprawa dość skomplikowana trzeba przyznać.Każde z nas było raczej za przyłączeniem się do Elite,jako że Gumisie odcisnęły na nas krwawe piętno,którego im nigdy nie zapomnimy(wybaczcie że mówię w liczbie mnogiej ale wydaje mi się że większość tak myśli).Gdy sprawa tak wygląda pewnie przejdziemy do sokowców,ale raczej tylko formalnie,bo wątpię byśmy byli przesadnie skorzy do pomocy.
Eater
Eater

Liczba postów : 18
Join date : 16/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  murof Pią Lip 25, 2008 3:05 pm

I co mam napisac ?
Sprawa sie powtarza tak jak na speed Robus Crying or Very sad
Abysmy tu przetrwali to musimy sie z nimi tylko skumplowac ..
powazam tez wypowiedz mojego poprzednika ....jak to mowia tu u mnie w Austrii : Mus to Mus

murof

Liczba postów : 19
Join date : 07/06/2008
Skąd : Austria

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  rogerpolska Pią Lip 25, 2008 3:14 pm

chialbym dodac ze moj kodeks honorowy nie pozwoli (jesli zdecydujecie ze istnieje mozliwosc wstapienia do koalicji sokopijcow) na niesprawiedliwe warunki
1) zostaje nasza pelna nazwa
2) zadnego przejmowania osad
3) pelne rownouprawnienie jako skrzydlo
4) pomoc oczywiscie tak ale obustronna
5) zadnych roszad w radzie soja ani usowania osob z soja jesli nasza rada nie podejmie takiej decyzji

rogerpolska

Liczba postów : 48
Join date : 08/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  lord of port Pią Lip 25, 2008 3:19 pm

Wszystko zalezy od waruków jakie postawią "miski".Nigdy nie zgodze sie na dobrowolne oddanie osady, a wspołpraca powinna odbywać sie na obustronnych korzysciach.

lord of port

Liczba postów : 8
Join date : 14/07/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  Psikus Pią Lip 25, 2008 4:16 pm

Szczerze mówiąc to jestem przeciwny przyłączeniu, bo gumisie mnie i przynajmniej kilku osobom z naszego sojuszu mocno zaleźli za pazury. Zaraz okaże się że mają pomysł na selekcje naszego sojuszu na graczy których przyjmują i na tych których przeznaczają na farmy, co mialo miejsce przy żekomym wcielaniu sojuszu Czarna Perła, którego byłem członkiem.

Psikus

Liczba postów : 5
Join date : 14/07/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  pinio73 Pią Lip 25, 2008 7:01 pm

jezeli miski zaakceptuja wszystkie twarde punkty naszego kodeksu to jestem za. ja osobiscie nic nie mam do sokopijcow poniewaz nigdy mnie nie najechali. choc jak juz pisalem rogerowi jest ich w mojej okolicy roj! i wiekszosc jest o wiele mocniejsza a elite niema zadnego w poblizu. ten fakt przemawia ze jestem za koalicja z miskami. oczywiscie kodeks ktory przedstawil nam roger to jest honor i zaden punkt nie moze podlegac dyskusji. albo sie zgodza albo podziekujemy- to moje zdanie.

pinio73

Liczba postów : 21
Join date : 07/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  p_groszek Sob Lip 26, 2008 6:43 am

wedlug mnie pewnie i elite zaszła by nam za skórę gdyby byli blisko naszych osad zawsze się robi tak że atakuje się słabszego i nie patrzy się kim i czym jest. No a że gumisie miały nas blisko to nas atakowały.... Gdyby elite było blisko to ono by tak robiło. Moim zdaniem bez koneksji tej pani takich warunków byśmy nie dostali. I według mnie lepsze warunki bez wstawiennictwa osób innych daje elite. Ale co ja tam wiem.
Gumisie mają sojusz z harkonenem i innymi, dlatego moje pytanie brzmi czy my też będziemy mieć sojusz między nami. No i czy obecni nasi sojusznicy nie zmienią się we wrogów po podpisaniu tego porozumienia. A i według mnie to co dzieje się na tym serwerze nie może przenosić się na inne no ale co ja tam wiem ?

moje zdanie jest takie że powinno to być elit ale jeśli większość będzie za gumisiami to zakceptuje to przecierz to jest decyzja większości

p_groszek

Liczba postów : 53
Join date : 10/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Sprawa Gumisi

Pisanie  mazzy Sob Lip 26, 2008 11:37 am

ja mam takie samo zdanie co p.greoszek a jak bedzie to zalezy jakie beda ustalenia jakie warunki postawia gumisie "Gnoisie" hahah

mazzy

Liczba postów : 6
Join date : 07/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  rogerpolska Nie Lip 27, 2008 10:22 am

taka wiadomosc wyslalem do gumisi przed chwila

witam
tu rogerpolska z =T.U.=
pisze z propozycja wstapienia naszego soja do kolicji Gumisii
w tej sprawie skontaktuje sie takze z Toba na s1 Alina z konta ozenek lub Tami albo Zami
dzis rozmawialem z Alina i najprawdopodobniej zaprosi Was do gry na speed gdzie bedziemy w jednej koalicji
nie ma sensu abysmy tutaj walczyli skoro Alina to moj przywodca a ona jest gumisiem przeciez
wysylam Wam nap-a i zapraszam do ustalenia szczegolow
pozdrawiam Rogerpolska =T.U.=

rogerpolska

Liczba postów : 48
Join date : 08/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  runi Nie Lip 27, 2008 1:27 pm

skoro tak to wstepujmy do gumisi, mam nadzieje ze bedziemy mieli pakti jak i z Harkonen i TOG
na s12 jest wogóle inaczej
jestem w aYakuza ale nie mamy zadnych paktów, a sojusz główny Yakuza ma podpisane pakty z najwiekszymi potegami

runi

Liczba postów : 13
Join date : 16/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  lord of port Nie Lip 27, 2008 1:41 pm

tak tak,kochane miski wlasnie ida na mnie 33 atakami.

lord of port

Liczba postów : 8
Join date : 14/07/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  Psikus Nie Lip 27, 2008 1:49 pm

Ok przyjmujemy decyzję większości, ale z drugiej strony...?? Nasi przyjaciele i sprzymierzeńcy są teraz naszymi wrogami, a Gumiśki, niegdyś śmiertelni wrogowie, zostali najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko fajnie, tylko kto w tym wszystkim wychodzi na hipokrytę i zdrajcę??

Psikus

Liczba postów : 5
Join date : 14/07/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  p_groszek Nie Lip 27, 2008 10:30 pm

Psikus napisał:Ok przyjmujemy decyzję większości, ale z drugiej strony...?? Nasi przyjaciele i sprzymierzeńcy są teraz naszymi wrogami, a Gumiśki, niegdyś śmiertelni wrogowie, zostali najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko fajnie, tylko kto w tym wszystkim wychodzi na hipokrytę i zdrajcę??


tak po prawdzie to sojusz teraz mamy tylko z "Astr@ SN" wiecej sojuszy nie ma niestety Sad może i łącząc się z gumisiami coś zmienimy w naszych stosunkach z sąsiadami no ale trzeba się na coś zdecydować a skoro mamy być sojusznikami to czemu te potwory atakują nas skoro mamy być razem w kolalicji proponuje by nasze szefostwo podpisało pakt o nieagresji na czas ustalania szczegółów wstąpienia nas do gumisi

dla mnie to jest logiczne a dla nich chyba nie ?

p_groszek

Liczba postów : 53
Join date : 10/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  Psikus Pon Lip 28, 2008 8:10 am

Mam 4 ataki z katasami od Gumisiów... no chyba przyjacilska wizyta jak mniemam... Ale całe szczęście że nie mają nas za nic... bo to przyszli sprzymierzeńcy... na pewno otrzymamy fantastyczne warunki współpracy. Byłem w sojuszu Czarna Perła, tam też przy widmie podpisania sojuszu rozpiepszyli nas w mak. Przyjeli tylko kilka największych osad.
... No ale może mają dobre zamiary i będzie fajnie Wink

Psikus

Liczba postów : 5
Join date : 14/07/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  p_groszek Pon Lip 28, 2008 8:46 am

no tym bardziej ze wyszli my z porozumieniem sojuszu z nimi czemu nie podpisuja tego na co czekaja ????

p_groszek

Liczba postów : 53
Join date : 10/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Gumisie

Pisanie  mazzy Pon Lip 28, 2008 12:00 pm

Ja z ich strony mam ponad 50 atakow Very Happy ale deff rosnie i zero pomocy od innych choc sam wysylalem deffa

mazzy

Liczba postów : 6
Join date : 07/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  rogerpolska Pon Lip 28, 2008 2:32 pm

def-y nasze zostaly rozjechane paprote jada od 2 dni ponad 100 atakow na szczescie to fejki przynajmniej narazie
ale wielu bardzo ucierpialo sam znalazlem sie w top 5 u mnie 1,5 k woja poszlo do piachu

rogerpolska

Liczba postów : 48
Join date : 08/06/2008

Powrót do góry Go down

sprawa gumisii Empty Re: sprawa gumisii

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach